Miin príbeh som začala písať v októbri 2019 a zo začiatku som si myslela, že to asi bude poviedka. Čosi kratšie… Ale príbeh si rástol a veľakrát sa mi zdalo, že píšem čosi, čo už bolo vytvorené. Akoby som epizódy sledovala, pozorovala a potom zapisovala. A miestami som ich prežívala spolu s Miou a jej stretnutia sa stávali mojimi. Vskutku zaujímavý, dobrodružný proces, za ktorý som veľmi vďačná. Veľa vo mne pootváral a mohla som sa aj vďaka nemu vydať na svoju cestu.

A o čom vlastne príbeh je? 

Moc Príbehu – Miina tajuplná cesta do hlbín vlastnej duše

Hlavná hrdinka príbehu Mia sa ocitá v období plnom zmien a hľadá cestu, ako sa vyrovnať s novými a nevšednými situáciami, ktoré jej život prináša.

Začínajú k nej prúdiť informácie z rozličných – niekedy i neočakávaných – zdrojov. Nachádza v nich podporu a tá ju postupne vedie k odhaleniu jej autentických túžob a prianí. Dostáva sa tak na tajuplnú dobrodružnú cestu do vlastného vnútra a objavuje prastarý Príbeh, čo tam na ňu trpezlivo čaká.

Na svojej púti stretáva neobyčajných spojencov a vo svetoch za svetom, kam ju privádza jej srdce, nadväzuje spojenia s mocnými archetypálnymi silami, ktoré ju sprevádzajú. S ich pomocou postupne rozpletá záhady príbehu, za ktorým sa tak odvážne vydala.

Dej je jemne okorenený náhľadmi z archetypálnej a transpersonálnej psychológie a zakomponúva inšpiráciu z toltéckej šamanskej tradície. Nechýba mu ani mierna dávka humoru dodávajúca rozprávaniu príjemnú atmosféru.

Knižku si stiahni tu ⇓⇓⇓

Moc Príbehu – Miina tajuplná cesta do hlbín vlastnej duše:

Moc Príbehu

⥣ ⥣ ⥣

 

Moc Príbehu kniha art cover fantasy perfektné čítanie pohoda oddych

Ak sa Ti kniha páčila, podpor a oceň moju tvorbu na ko-fi. Poteším sa!

A ešte niečo – keď sa Ti páči, budem rada, keď ju pozdieľaš s priateľmi ↣ ↣ ↣

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on reddit
Reddit

Povedali o knihe:

Moc Príbehu kniha TOP good reads book perfektné čítanie bestseller fantasy
Moc Príbehu kniha TOP good reads book perfektné čítanie bestseller fantasy beletria fikcia

Ak máš chuť, pošli mi svoj feedback na e-mail: luciaanna.trubacova@gmail.com alebo spokojne komentuj.

Ži svoj Príbeh