Miin príbeh som začala písať v októbri 2019 a zo začiatku som si myslela, že to asi bude poviedka. Čosi kratšie… Ale príbeh si rástol a veľakrát sa mi zdalo, že píšem čosi, čo už bolo vytvorené. Akoby som epizódy sledovala, pozorovala a potom zapisovala. A miestami som ich prežívala spolu s Miou a jej stretnutia sa stávali mojimi. Vskutku zaujímavý, dobrodružný proces, za ktorý som veľmi vďačná. Veľa vo mne pootváral.

A o čom vlastne príbeh je? Aby ste zistili, či je to vlastne vaša šálka kávičky (alebo čaju)…

Moc Príbehu – Miina tajuplná cesta do hlbín vlastnej duše

Hlavná hrdinka príbehu Mia sa ocitá v období plnom zmien a hľadá cestu, ako sa vyrovnať s novými a nevšednými situáciami, ktoré jej život prináša.

Začínajú k nej prúdiť informácie z rozličných – niekedy i neočakávaných – zdrojov. Nachádza v nich podporu a tá ju postupne vedie k odhaleniu jej autentických túžob a prianí. Dostáva sa tak na tajuplnú dobrodružnú cestu do vlastného vnútra a objavuje prastarý Príbeh, čo tam na ňu trpezlivo čaká.

Na svojej púti stretáva neobyčajných spojencov a vo svetoch za svetom, kam ju privádza jej srdce, nadväzuje spojenia s mocnými archetypálnymi silami, ktoré ju sprevádzajú. S ich pomocou postupne rozpletá záhady príbehu, za ktorým sa tak odvážne vydala.

Dej je jemne okorenený náhľadmi z archetypálnej a transpersonálnej psychológie a zakomponúva inšpiráciu z toltéckej šamanskej tradície. Nechýba mu ani mierna dávka humoru dodávajúca rozprávaniu príjemnú atmosféru.

Knižku môžete nájsť na webe v PDF formáte alebo vo formáte e-pub. Prajem vám príjemné čítanie:)

https://uloz.to/hledej?q=Moc+Pr%C3%ADbehu

https://books.apple.com/us/book/moc-pri-behu/id1503667424?fbclid=IwAR2h_3ki8t71l2sNxL6Wk0ArsjfcA3LE9TYP4Hhn9flXtZ7Q2xWkkn_Fmc8

~

LA

Moc Príbehu kniha art cover