Lucia Anna Trubačová fotka

Som Lucia Anna Trubačová a venujem sa so záujmom viacerým veciam, ku ktorým patrí písanie, porovnávacia filozofia, poznávanie prírody, avšak mojou srdcovou záležitosťou je už od roku 2011 joga.

 Popri súkromných a otvorených hodinách organizujem aj workshopy zamerané na cvičenie a prežívanie jogy z pohľadu elementov, na to, čo nám joga ponúka do každodenného života a ako pre seba jednoducho a účinne využiť techniky auto-masáže.   

Starobylé učenie jogy sa snažím prezentovať a odovzdávať čo najjednoduchšie a najúčinnejšie, aby sme jeho blahodarné účinky mohli využiť naplno a pre svoj vlastný úžitok, pôžitok i zdravie a rozvoj.

Osobne verím, že poznávanie nepozná hranice a smeruje hlavne dovnútra človeka a k jeho podstate. Preto sa venujem aj ďalším technikám, ktoré umožňujú prežívať život plnohodnotnejšie, šťastnejšie, zdravšie a láskyplnejšie. 

Najnovšie, v roku 2023, som vyštudovala akreditovaný odbor wellness pracovník a masér a venujem sa i bankovaniu a fyzioterapeutickému cvičeniu „zdravý chrbát“. Zaujímam sa o ajurvédu, očistné techniky a psychológiu človeka.

Cítim, že každý si v joge môže nájsť niečo svoje. Pre mňa je to cesta a priestor, v ktorom sa rada pohybujem. Je to cesta prijímania a odovzdávania prirodzená ako dych, ktorá sa neustále vyvíja.

S láskou,

Lucia Anna Trubačová

Ži svoj Príbeh